NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 


Wieczorek: Przegrali¶my wszystko...
Wieczorek: Przegrali¶my wszystko...(05.05) "Nie mam za wiele do powiedzenia. W ci±gu ostatniego tygodnia przegrali¶my wszystko. Tydzień temu przegrali¶my z Odr± Wodzisław, przegrali¶my finał Pucharu Polski z Dyskoboli± a dzisiaj przegrali¶my bardzo ważny mecz ligowy." - mówił po meczu wyraĽnie zmartwiony trener Korony Kielce - Ryszard Wieczorek.

"Dzi¶ przez długi okres czasu grali¶my bardzo m±drze i skutecznie rozbijali¶my ataki Zagłębia, próbowali¶my kontrować. Utrata bramki bardzo podłamała morale zespołu. Do tego doszło nawarstwiaj±ce się zmęczenie i nie potrafili¶my się podnie¶ć. Próbowali¶my atakować, jednak stworzyli¶my sobie bardzo niewiele sytuacji a żadnej z nich nie potrafili¶my wykorzystać. Lubinianie również nie stworzyli sobie zbyt wielu sytuacji podbramkowych, jednak potrafili zrobić to, czego my nie umieli¶my i z tych niewielu sytuacji strzelili dwie bramki. Dlatego też to dzi¶ ja gratuluję trenerowi Michniewiczowi zwycięstwa." - zakończył kielecki szkoleniowiec.

WypowiedĽ trenera Czesława Michniewicza...

Kategoria: Liga
Czytano 8713 razy | Wersja do wydruku

R E K L A M A
Ostatnie wydarzenia:

R E K L A M A

Pamiętasz ten mecz?

R E K L A M A

Wasze komentarze:
(6.05.2007 - 13:06) - aaa (83.28.228.145).
Nienawidze tego trenera jesli wogule mozna tego czlowieka nazwac trenerem
Mam nadzieje ze skonczy w pracy w kamieniołomach albo przy wydobywaniu złóz siarki i wtedy zasłuzy na pieniadze ktore bedzie dostawal a nie jak teraz za nic dostaje kupe szmalu
 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Tre¶ć komentarza:Zamieszczaj±c swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w cało¶ci lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególno¶ci internecie, telewizji, radiu i prasie.
 
R   E   K   L   A   M   A