NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 


Michniewicz: Stracili¶my bardzo dużo...
Michniewicz: Stracili¶my bardzo dużo...(05.05) "W dzisiejszym spotkaniu zdobyli¶my bardzo ?trudne?, ciężko wywalczone trzy punkty ? z czego bardzo się cieszę, stracili¶my również bardzo dużo. Stracili¶my Michała Chałbińskiego, który na pewno nie zagra do końca sezonu i jest to na pewno dla nas ogromna strata patrz±c na to jakie mecze nas czekaj±." - mówił po zakończonym meczu Czesław Michniewicz.

"Dzisiejsze spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. Obawiali¶my się kontr zespołu z Kielc, jednak sami również starali¶my się atakować bramkę przeciwnika w ten sposób. St±d też zagrali¶my dzi¶ nieco bardziej asekuracyjnie, a moi zawodnicy czasami obstawiali ?pust±? przestrzeń. Ale to głównie dlatego, żeby ?szybki? Bonin, czy inni zawodnicy z Kielc nie zaskoczyli nas w ten sposób.

Sami zdobyli¶my bramkę po szybkiej kontrze po stałym fragmencie gry, czyli w sposób, z jakiego słynie drużyna Korony. ¦wietnie zachował się dzi¶ Marcin Pietroń, który zdobył dwie bardzo ładne bramki i chwała mu za to. Chwała również całemu zespołowi, który zagrał bardzo dobre zawody. Był to dla nas trudny pojedynek. Wiedzieli¶my, że Korona lubi ?skracać? pole gry, st±d też mała ilo¶ć sytuacji podbramkowych.
" - dodał trener Zagłębia.

WypowiedĽ trenera Ryszarda Wieczorka...

Kategoria: Liga
Czytano 8950 razy | Wersja do wydruku

R E K L A M A
Ostatnie wydarzenia:

R E K L A M A

Pamiętasz ten mecz?

R E K L A M A

Wasze komentarze:
(6.05.2007 - 0:50) - beobachter (87.105.224.226).
taktycznie rozbili¶my dzi¶ kierbce:)
(6.05.2007 - 14:35) - abcdefghijklmnoprstu (87.105.36.22).
jako 600 osoba czytam te informacje...
 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Tre¶ć komentarza:Zamieszczaj±c swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w cało¶ci lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególno¶ci internecie, telewizji, radiu i prasie.
 
R   E   K   L   A   M   A